Kampanie AdWords

AdWords jak to działa?

Jeżeli nie chcesz czekać na efekty pozycjonowania, najlepszym rozwiązaniem dla Twojej strony internetowej będą Linki Sponsorowane AdWords. Wówczas masz pewność, że Twoja strona wyświetli się w Google natychmiast.

Linki sponsorowane umożliwiają bardzo szybkie wypozycjonowanie strony www bez konieczności spełnienia warunków wymaganych do organicznego wyszukiwania. Wymaga jednak wpłacenia odpowiedniej ilości środków pieniężnych bezpośrednio do Google, która stanowi budżet kampanii. Google nie pobiera opłat za samo wyświetlanie adresu strony, lecz za kliknięcie w niego przez użytkownika.

google adwords

Pozycja wyświetlenia Twojej strony zależna jest od kwoty, która zostanie ustalona za kliknięcie w link oraz jakości kampanii reklamowej. Jakość zaś uwarunkowana jest wieloma czynnikami i umożliwia ona obniżenie ceny kliknięcia.

Dzięki nam, uzyskasz najlepsze efekty w najmniejszej cenie!

Kampanię AdWords możemy skonfigurować wedle Twoich wymagań i preferencji. Ustalimy słowa kluczowe, maksymalny dzienni budżet, dokładny obszar i preferowane godziny wyświetlania. Na Twoje życzenie, w każdej chwili nanosimy zmiany - tak abyś mógł elastycznie dopasować swoją ofertę kierowaną do Klientów.

Każda kampania jest zabezpieczona! Nikt nie "wyklika" Twojej reklamy!

Nasi pracownicy są certyfikowanymi ekspertami z zakresu reklamy online. Posiadają akredytację Google dlatego masz pewność, że Twoja Firma uzyska najlepsze wyniki wyświetlania w wyszukiwarce Google przy relatywnie niskich kosztach. Sprawdź autentyczność naszych certyfikatów.

certyfikat Google