Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych

Czy wiesz, że Google zmienia algorytmy ponad 500 razy w roku? Mamy tego świadomość dlatego pozycjonujemy tak, żeby Twoja strona była odnajdywana każdego dnia.

SEO (Search Engine Optymization) potocznie nazywane pozycjonowaniem jest niczym innym, jak szeregiem działań umożliwiającym wyszukanie Twojej strony internetowej po konkretnych frazach kluczowych. Musisz wiedzieć, że nie każdy Klient zna Twoją firmę i nie każdy wie jaki jest adres strony www. Dlatego kluczem do sukcesu jest wybranie możliwie najprostszych słów związanych z Twoją działalnością, które będą kierować do twojej witryny internetowej.

pozycjonowanie stron internetowych

Jak to się robi?

Przede wszystkim strona musi być dobrze wykonana. W pierwszym etapie zawsze sprawdzamy co należy w niej poprawić, tak, żeby była przyjazna dla Google. Usprawniamy kod źródłowy strony jak również poprawiamy treści, które są na niej wyświetlane. W dalszych etapach promujemy ją poprzez cykliczne tworzenie sieci powiązań linkowych. Lecz Ty nie musisz się tym martwić - od tego masz nas!

Dla nas najważniejsze jest to, żeby efekty pozycjonowania były długotrwałe. Dlatego nie spoczywamy na laurach gdy strona jest już widoczna. Cały czas nadzorujemy jej wyświetlanie i dbamy, żeby nie spadła z wyników wyszukiwania.